Zdravé potraviny ARAX

Dobrý den a vítejte na stránkách o potravinách značky ARAX.

Pokud máte zájem o prohlédnutí katalogu výrobků a on-line nákup, přejděte prosím na náš e-shop www.potravinyarax.cz

 

Chcete se dozvědět více o zdravých potravinách ARAX? 

Zdravé potraviny ARAX jsou také na FACEBOOKu! Přidejte si nás do přátel a sledujte novinky a informace ze zákulisí své oblíbené značky potravin.

http://www.facebook.com/potraviny.ARAX

 

Zdravá výživa, obiloviny, luštěniny, rýže,  semolinové těstoviny, varné sáčky a polévkové směsi - obchodní značka ARAX zahrnuje kompletní sortiment trvanlivých potravin od českého výrobce FOODISH s.r.o.

Cílem výrobků ARAX je:

  1. prezentovat surovinu takovou jaká je, nic neschovávat a neskrývat
  2. nabízet vynikající kvalitu za nejnižší možné ceny
  3. umožnit zákazníkovi svobodnou volbu dle přání a rozumu
  4. zajistit široký sortiment potravin podporujících pestré a hodnotné stravování

Přízeň spotřebitelů si ARAX získává již od roku 1997. V začátcích zastřešovala jen hrstku produktů, zejména pohanku, jáhly a řadu instantních vloček. S postupem času se sortiment pod její záštitou rozšířil o rýže, luštěniny a těstoviny až na dnešních (k 1.6.2011) 85 druhů suchých potravin, které mimo jiné také zpracováváme do všemožných chutných mixů. 

Původní logo z devadesátých let (vpravo)

Kde je možné se s výrobky ARAX setkat?

Široký sortiment výrobků můžete zakoupit v každém supermarketu Kafuland, Globus, Penny Market, Norma, Billa ale také v mnoha maloobchodních sítí po celé České republice, kterými jsou například ROSA Market, Kubík, Brněnka, JIP a další. Stačí navštívit místních obchod a hledat naše barevné obaly a logo ARAX.

Logem ARAX jsou opatřeny také naše velká balení surovin pro GASTRO a HORECA zákazníky, tedy zejména školy, školky, vývařovny, nemocnice, státní instituce apod., ke kterým putují skrze širokou síť našich profesionálních distributorů (obchodních partnerů).

Odkud vlastně pochází slovo Arax a co znamená?

Při volbě názvu obchodní značky jsme se nechali inspirovat přírodou samotnou. Slovo Arax, nebo také Aras, Araz i Araxi je názvem pro významnou biblickou řeku ležící na Kavkazu a tvořící hranice mezi Arménií, Tureckem, Íránem a Ázerbájdžánem. Celková její délka činí 1,072 kilometerů a je významným zdrojem obživy pro tamní zemědělce a rybáře.

 

TIP! Věděli jste, že Barevné rýžové mix ARAX a Polévkové směsi ARAX urychlí přípravu mnoha pokrmů, neobsahují žádné umělé přísady a jsou celkově užitečnou surovinou?

koláž výrobků ARAX

Kontakt

FOODISH s.r.o.

K Vypichu 502, hala 16,
252 19 Nučice
gps GPS: 50°1'5.38"N; 14°12'27.34"E
Provozní doba:
Po-Čt: 7:00 – 15:30
Pá: 7:00 – 15:00

mail info@foodish.eu
mob1 +420 608 142 722
mob2 +420 731 533 710
mob3 +420 321 000 060
fax +420 212 283 653